wojcik

karcher

makita
blog
facebook

MYJKA WYSOKOCIŚNIENIOWA HW111

Nowy produkt

Chwilowy brak towaru, Prosimy o kontakt mailowy info@firmawojcik.pl

Cena:

733,00 zł

Raty Bnp Paribas
Moc znamionowa:1700 W
Ciśnienie robocze:
90 bar
Maks. dopuszczalne ciśnienie:110 bar
Maks. przepływ wody:370 l/h
Maks. temperatura wody na dopływie:50 °C
Wymiary (D x S x W):360 x 310 x 710 mm
Waga (EPTA):7,4 kg

Program 3-letniej gwarancji na urządzenia Podwójna izolacja

  • Lekka i kompaktowa myjka do zastosowań wokół domu
  • Mimośrodowa pompa trzytłokowa wykonana z metalu, z silnikiem komutatorowym
  • System Total Stop umożliwia automatyczne uruchamianie i zatrzymywanie
  • Automatyczny zawór bezpieczeństwa z systemem by-pass
  • Wąż ze zbrojeniem stalowym nawijany na bęben
  • Zbiornik na detergent o pojemności 0,9 l
  • Wymienny filtr wlotowy wody
  • Szybkozłączki na obu końcach węża
  • Wbudowany uchwyt na akcesoria
  • Wbudowany system zasysania detergentu
  • Osprzęt do myjek ciśnieniowych (ZOBACZ)
ZŁĄCZKA WĘŻA Z FILTREM WODY3082130
ZŁĄCZKA WĘŻA3082661
PRZEDŁUŻENIE LANCY3320130
RĘKOJEŚĆ PISTOLETOWA ZE SPUSTEM3320152
UCHWYT NA AKCESORIA3640370
ZBIORNIK NA DETERGENT3640380
LANCA Z DYSZĄ REGULACYJNĄ3640650
WĄŻ WYSOKOCIŚNIENIOWY (5,5m)3640660
DYSZA SPIENIAJĄCA3640670
SZCZOTKA ZE ZŁĄCZKĄ3640950
LANCA Z DYSZĄ ROTOPOWER41169
BĘBEN NA WĄŻ (wbudowany)

Wyposażenie opcjonalne

FILTR DETERGENTU do HW1113440720
WĘŻYK ZBIORNIKA NA DETERGENT do HW111/1323640680
WĄŻ WYSOKOCIŚNIENIOWY 5,5m do HW111 / HP300-3503641590
FILTR WODY41161
ZESTAW DO ZASYSANIA WODY do HW111/132/15141163
WĄŻ DO DRENAŻU 10m do HW111/132/15141165
WĄŻ DO DRENAŻU 16m do HW111/132/15141167
MINI ZESTAW DO CZYSZCZENIA PATIO41175
PRZEDŁUŻKA WĘŻA 8m HW111/13241181
SZCZOTKA (Z ADAPTEREM + PRZEJŚCIÓWKA) do HW111/13241185
SZCZOTKA ROTACYJNA (Z ADAPTEREM) do HW102/111/132/15141187
ZESTAW DO CZYSZCZENIA PATIO + CHEMIA41848

Top