wojcik

karcher

makita
blog
facebook

FREZARKO-WYCINARKA RT0700CX2J

Nowy produkt

Chwilowy brak towaru, Prosimy o kontakt mailowy info@firmawojcik.pl

Cena:

947,00 zł

Raty Bnp Paribas
Moc znamionowa710 W
Prędkość obr. na biegu jałowym10000 - 30000 obr./min
Głębokość frezowania0 - 35 mm
Głębokość wycinania0 - 40 mm
Uchwyt narzędziowyØ 6 mm
Wymiary (długość całkowita)200 mm
Waga (EPTA)
1,8 - 2,7 kg

Podwójna izolacja Regulacja prędkości obrotowej Utrzymanie stałej prędk. obr. pod obciążeniem Łagodny rozruch (tylko elektronarzędzia) Walizka systemowa MAKPAC Program 3-letniej gwarancji na urządzenia

  • Moc znamionowa: 710 W
  • Blokada uchwytu narzędzia, elektroniczna regulacja prędkości oraz łagodny rozruch
  • Płaska górna część obudowy oraz poziome umieszczenie przewodu zapewniają stabilizację podczas wymiany narzędzia
  • Regulacja prędkości obrotowej za pomocą pokrętła
  • Kompatybilna z narzędziami Ø 6 oraz 8 mm
  • Korpus urządzenia wykonany z aluminium
  • Wymienne przystawki dla szerokiej gamy zastosowań: przystawka do wycinania, przystawka do frezowania wgłębnego, przystawka do frezowania / wycinania pod kątem w zakresie (-30° - 45°), przystawka do frezowania przy krawędziach (opcja)
  • Dostarczana w walizce systemowej MAKPAC
  • Oferta frezów (ZOBACZ)
  • Pozostały osprzęt do frezarek (ZOBACZ)
PROWADNICA RÓWNOLEGŁA122965-7
UCHWYT BOCZNY153489-2
ADAPTER DO ODSYSANIA195559-1
PRZYSTAWKA DO FREZOWANIA WGŁĘBNEGO195563-0
PRZYSTAWKA DO WYCINANIA196612-6
PRZYSTAWKA DO FREZOWANIA KĄTOWEGO198985-3
SZABLON PROWADZĄCY ⌀ 10 mm
343577-5
TULEJKA ZACISKOWA 8 mm763618-5
TULEJKA ZACISKOWA 6 mm763636-3
WALIZKA SYSTEMOWA MAKPAC TYP 4821552-6
WKŁAD DO WALIZKI MAKPAC837247-1

Top